Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
staly bywalec napisał:
Jedz na 100% Ci pomoze wlasnie wrocilem z nastawiania kostki
ile czekałes na wizyte?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był ktos w tym tyg u serwinki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja byłam dzisiaj u serwinki z mom 16 miesiecznym synkiem ma przepukline pani serwinka była zdziwiona ze dziecko z przepuklina oponowo rdzeniowa wogóle usza nózkami. Poiwuedziała mi ze sa szanse ze bedzie chodzil przepisała mi masc kapiele i zastrzyki wszystko dokładnie wytłumaczyła. Polecam zystkim .Bardzo miła kobieta małe dzieci wchodza bez kolejki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Witam ja byłam dzisiaj u serwinki z mom 16 miesiecznym synkiem ma przepukline pani serwinka była zdziwiona ze dziecko z przepuklina oponowo rdzeniowa wogóle usza nózkami. Poiwuedziała mi ze sa szanse ze bedzie chodzil przepisała mi masc kapiele i zastrzyki wszystko dokładnie wytłumaczyła. Polecam zystkim .Bardzo miła kobieta małe dzieci wchodza bez kolejki.
Duzo ludzi bylo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na wypadające włosy coś pomoże ? czy tylko na układ kostny zna sposoby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serwika sadze ze pomaga na kazde schorzenie nie znam lepszego "lekarza" napeawde POLECAM . Zazawyczaj jest duzo ludzi wiec trzeba w miare wczesnie przyjchac i sie zapisac na liste która tam lezy. Bardzo miła kobieta mozna o wszystko pytac a ona odpowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEMNOGRÓD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopcze od "Ciemnogrodu". Ciemnogród to bieganie do lekarzy, ja już to przerabiałam. "Zaliczyłam" kilku dermatologów i wydałam mnóstwo pieniędzy na moje wypadające włosy. Eksperymentowano na mnie jak na króliku doświadczalnym. Raz odstawiłam lekarstwa i poszłam do nieświadomej niczego lekarki. Powiedziała mi, że "widać poprawę" buhahaha. Sama po sobie widziałam, że poprawy nie ma i pomyslałam ze jednak powinnam wrócić do brania lekarstw, no i po 2 miesiącach znów udałam się na kontrolną wizytę do tej samej pani doktor, i tym razem powiedziała, że choroba postępuje. Pomijam fakt,że sposród 3 lekarzy u których się leczyłam każdy mówił mi coś innego... W ogole mam wrazenie, ze największymi błedami jaki popełniłam w życiu jak dotąd były wizyty u dermatologów. To są ludzie, którym kasa przysłania świat, zapomnieli o przysiędze hipokratesa. Już prędzej wierze, że może mi pomóc ta kobieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewna ,ze pomoze, Ja osobiscie juz widze poprawe u mojego synka po ych masciach i kpielach. Plecam napewno nikomu nie zaszkodzi a wrecz pomoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wchodziłam na forum na temat boreliozy i jedna z osób poleca lekarza, który skutecznie leczy tę chorobę. oto mail do tej lekarki z krakowa bb.werbowy@poczta.onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
wchodziłam na forum na temat boreliozy i jedna z osób poleca lekarza, który skutecznie leczy tę chorobę. oto mail do tej lekarki z krakowa bb.werbowy@poczta.onet.pl
Jak jesteś chora to skontaktuj się ze mną. Mój @mail pewnie gdzieś znajdziesz. Może u Różańskiego może na forum boreliozy pozdrawiam gumppek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w jakie dni przyjmuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorota napisał:
A w jakie dni przyjmuje
Nawet lekarze do niej jezdzą i do MAŁASZUKA TEŻ SWIETNY ZNACHOR ale on już nie żyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystyna napisał:
Byłam wczoraj po raz kolejny na haluksy u Serwinki .Poprawa jest widoczna w chodzeniu i bardzo jestem wdzięczna Tej Pani .Lekarze przez kilka lat jedynie proponowali mi operacje ,to nie cuda ona po prostu swoją wiedzą przerasta ludzi którzy biorą pieniądze bez podstaw .Warto było przejechać 400 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej! ja też mam haluksy i właśnie szukam na nie sposobu, jak leczyła Cię Serwinka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY SERWINKA SPECJALIZUJE SIĘ TYLKO W ZŁAMANIACH? JA OD KILKU LAT CHORUJĘ NA ŁUSZCZYCĘ I ZASTANAWIAM SIĘ CZY WARTO DO NIEJ POJECHAĆ Z MOJĄ DOLEGLIWOŚCIĄ. SŁYSZAŁAM, ŻE KIEDYŚ KOMUŚ POMOGŁA NA ŁUSZCZYCĘ, DAŁA JAKIEŚ ZIOŁA, DZIĘKI KTÓRYM TEN CZŁOWIEK WYLECZYŁ SIĘ Z ŁUSZCZYCY. JEDNAK NIE ZNAM GO OSOBIŚCIE, SŁYSZAŁAM TO TYLKO OD ZNAJOMEJ, KTÓRA ZNÓW TEŻ OD SWOJEJ ZNAJOMEJ DOWIEDZIAŁA SIĘ O TYM, DLATEGO NIE DO KOŃCA W TO WIERZĘ, TYM BARDZIEJ, ŻE ŁUSZCZYCA JEST CHOROBA NIEULECZLNĄ. MOŻE KTOŚ COŚ WIE NA TEN TEMAT LUB ZNA KOGOŚ, KOMU SERWINKA NA ŁUSZCZYCĘ POMOGŁA? WIEM, ŻE SERWINKA JEST ŚWIETNA JEŚLI CHODZI O ZŁAMANIA. MOJA MAMA PONAD 10 LAT TEMU ZŁAMAŁA NOGĘ W TRZECH MIEJSCACH. W SZPITALU ŹLE JĄ JEJ ZŁOŻYLI, PRZEZ CO PÓŹNIEJ MIAŁA POWAŻNE PROBLEMY, NIE MOGŁA CHODZIĆ. DOWIEDZIAŁA SIĘ O SERWINCE I POJECHAŁA DO NIEJ. KOBIETA MUSIAŁA OD NOWA NASTAWIĆ NOGĘ. MAMA OPOWIADAŁA, ŻE BÓL BYŁ NIE DO ZNIESIENIA ALE DZIĘKI NIEJ SZYBKO ZACZĘŁA CHODZIĆ I DO TEJ PORY NIE MA ŻADNYCH PROBLEMÓW Z TĄ NOGĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaki jest tam adres bo też bym tam pojechała bo mam problem z nogą i ramieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy pomoże na zbierający się płyn w kolanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystyna napisał:
Byłam wczoraj po raz kolejny na haluksy u Serwinki .Poprawa jest widoczna w chodzeniu i bardzo jestem wdzięczna Tej Pani .Lekarze przez kilka lat jedynie proponowali mi operacje ,to nie cuda ona po prostu swoją wiedzą przerasta ludzi którzy biorą pieniądze bez podstaw .Warto było przejechać 400 km.
Też mam problemy z haluksami które bardzo bolą. Jak wyglądała wizyta z tego typu schorzeniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybralam sie dzis rano do tej "znachorki", bylam po siodmej, i dowiedzialam sie na miejscu,ze jest juz lista na 53 osoby i ze nie wiadomo,czy mnie w ogole przyjmie.na moje pytanie do niej - czy mnie przyjmie zaczela sie wydzierac, zamknela liste,kazala skreslic osoby ktore po mnie przyszly i nie ustawiac sie nastepnym w kolejce. nie wyobrazam sobie rozmowy z nia. slyszalam tylko jak sie wydziera. to po prostu zwykla stara baba ze wsi. pod terminem "znachorka" spodziewalam sie kogos innego,o innej kulturze osobistej. Nie wspomne o tym jak to wyglada jak sie wchodzi do jej "gabinetu". Jakbym weszla do zagraconej izby z lat 60-tych. Na mnie zrobila ona i jej otoczenie - czyli jej siostra i jakas okropna kobieta,ktora siedziala z nia w "gabinecie" w trakcie "wizyt" ktore odbywaja sie za zaslonka przy otwartych drzwiach,takze mozna kilka razy slyszec jak kaze okladac walkowanymi liscmi z kapusty,ziemniakiem startych na grubej tarce, itd. - takie wrazenie,ze nie wiem jak mozna jej wierzyc, zaufac ze pomoze i sluchac. A ma posluch, bo ludzie zamiast klasc gips w szpitalu to ida do niej. a i to ludzie nakrecaja caly ten interes, bo ludzie ktorzy maja kilkadziesiat kilometrow odleglosci do niej przyjezdzaja na 22,zeby wpisac sie na liste i spac w samochodzie do rana. ja sie naczytalam wczesniej o lekarzach,ktorzy tam niby czekaja w kolejce,ale poziom ludzi ktory tam widzialam czekajacych to poziom ludzi z ukonczona podstawowka co najwyzej,widac,ze nie grzeszacych kasa,po prostu tez ludzi ze wsi. Renome baba ma. Ale to atrakcja dla ludzi ze wsi o mocnych nerwach. A nie dla kogos z miasta kto chce spedzic 24 godziny w oczekiwaniu na wizyte. Bo ta cala lista to tez pic na wode - ona idzie do ubikacji,zobaczy kogos kto czeka do zmiany opatrunku,i go wola bez kolejki. Bez kolejki wchodza tez osoby z zapaleniem,swiezym obrazeniem do nastawienia i dzieci. Wiec racje mial pewien dziadek,ze tam caly czas mozna byc ostatnim. powodzenia wszystkim wierzacym w cuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...